יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
מאחורי הקלעים של הפקת סרטי תדמית
הפקת סרטי תדמית וסרטוני תדמית מורכבת, בדרך כלל אורכת זמן רב, וכוללת אנשי מקצוע רבים שמעורבים בתהליך ההפקה, החל מאנשי תוכן קריאטיבים, דרך צלמי וידאו מקצועיים, ועד לעורכים אפטריסטים ואנימטורים מהשורה הראשונה. בקובץ מאמרים זה ננסה להעביר לכם את מאוחרי הקלעים של הפקת הסרטים. לגביי הפקות מורכבות, שהסתיימו בסרט תדמית או סרטון תדמית מיוחד, נסביר את התהליכים שהיו מעורבים באותן הפקות. 

מה זה אומר- 'יום צילומים' של סרט תדמית?

יום צילומים עבור הפקת סרט תדמית כולל ציוד רב ומשתתפים רבים, מה שמייקר את עלות יום הצילומים, וגורם להתארכות יום הצילומים, עד לקבלת התוצאה המקצועית הרצויה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות מסרטי תדמית.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של חברת ריוסול?

בהפקה של סרטוני תדמית קיימים אתגרים רבים. חשוב שכבר בשלב התכנון הראשוני של ההפקה, להקדיש לכל אתגר מחשבה רבה, ולמצוא את הפתרון ההפקתי שיעביר את המסר השיווקי בצורה הטובה ביותר בכל סרטון תדמית. קרא כאן

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת וורלדשופ?

בהפקות בהן יש דרישה לצילום של הרבה סרטי תדמית לחברה ולמוצרים השונים, מומלץ לשלב אמצעי הפקה מיוחדים, שיעבירו את המסר בצורה הכי טובה. ראה כאן עוד על הפקת סרט תדמית, כאשר קיימים הרבה מוצרים בחברה.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של חברת סמסוניקס

בסרטוני התדמית של חברת סמסוניקס, שמנו את עיקר הדגש על קהל היעד של כל מצלמה, וצילמנו את כל אחד מהסרטונים בתוך רכב נוסע, בכדי לשדר מקסימום אמינות של ישימות הפתרון לקהל היעד. אכן אתגר בכל סרטון תדמית.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת טימנט?

ישנן הפקות של סרטי תדמית, אשר גורמות לשינוי בהצגת החברה, ואפילו במבנה החברה, כך שבמידה וישנם קהלי יעד שונים, כל אחד יקבל סרט תדמית המותאם עבורו ובשפה שלו. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה המשמעות של שילוב טלפרומפטר בסרטי תדמית?

בהפקות של סרטי תדמית, בהם נדרש להציג הרבה טקסטים, מומלץ לשלב בצילומים מכשיר טלפרומפטר, ולהעזר בשחקנים או פריזנטורים מקצועיים, אשר מתורגלים בהקראת טקסטים מתוך טלפרומפטר. קראו כאן עוד בנושא.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת תמוז?

כאשר עוסקים בנושאים רגישים כמו פונדקאות, סרטי תדמית שמספרים סיפור הצלחה של הלקוחות, הם הכי יעילים בקידום העסק. בכל מקרה חשוב שכל קהל יעד יקבל סרט המותאם עבורו, מדבר בשפתו, וטיפל בבעיות הייחודיות לו.

מאחורי הקלעים של סרט התדמית לשווארמה שמעוני

סרט התדמית שהפקנו לחברה היה שונה לחלוטין מהתכנון הראשוני, וייצר לחברה סרט ייחודי שרץ על גביי מסך גדול בכל סניף, ומהווה רקע נחמד לאכילה, כולל אפילו מוזיקת רקע. קרא כאן על השילובים המיוחדים שבסרט התדמית

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת פיקופרטס

כשבאים לתכנן הפקה של סרט תדמית לצורך קידום שיוקי של עסק, חשוב להבין לעומק את המסרים השיווקיים, לבחון חומרים קיימים בחברה, ולהתאים את הסרט למה שמקובל באותו זמן. לא תמיד נדרש להפיק סרט תדמית חדש.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של אייקרוז?

כאשר נדרש לשנות הרגלים של לקוחות, מומלץ להפיק סרטוני תדמית כאלו שישקפו ללקוחות חוויה חיובית, כאילו הם כבר רכשו בפועל את המוצר המוצע להם, ומה ההרגשה של אחריי ההזמנה, כולל סרטון תדמית לשימוש נכון באתר.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של עדיפים?

סדרת סרטוני תדמית אלה הם הראשונים שהפקנו לסוכנות ביטוח, והמטרה שלהם הייתה להציג את הסוכנות בצורה חביבה, אמינה והכי מקצועית שיש. לצורך כך הופקו לסוכנות 13 סרטוני תדמית מסוגים שונים. ראה כאן גם דוגמאות

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת מחם?

הכי יעיל לשנות מיתוג של עסק באמצעות סרט תדמית, אשר יציג את הייחוד של העסק ביחס למתחרים. ההפקה חייבת להיות מקצועית, ועדיף צילומים בוידאו כך שתתקבל גם אמינות גבוהה לחברה ולאנשים המקצועיים. קרא כאן עוד.

מה מיוחד בסרטון התדמית של Tectile Mobility?

ניתן להפיק סרטון תדמית בתוך ימים ספורים, רק אם משתמשים בחומרי גלם איכותיים של הלקוח, והשלמת החומרים הנדרשים באמצעות רכישת קטעי וידאו מתוך מאגרים של Stock Footage. כל ההתנהלות חייבת להיות 'במיידי'

עבודה עם שחקנים בסרטוני תדמית

יש יתרון גדול לעבודה עם שחקנים בהפקת סרטוני תדמית, כך שניתן על ידי פריזנטורים/שחקנים לייצג את העסקים בצורה הכי מקצועית ואמינה.יש לקחת בחשבון שמדובר בעלות כבדה יחסית, וולכן בסרטון תדמית יהיו 1-2 שחקנים

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת Xsight Systems?

סרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה צריך להעשות בצורה הכי אמינה, בכדי שסרט התדמית אכן ישכנע את הצופה בו. חשוב לבצע תחקיר מעמיק, לצלם את הממליץ בוידאו, ועדיף אם המידע נמסר לגורם שלישי. ראה כאן דומגה טובה.

מה צריך לקחת בחשבון בהפקת סרטי תדמית לעיריות ורשויות מקומיות?

סרטי תדמית המופקים עבור עיריות ורשיות מקומיות, הינו תהליך ארוך שמערב הרבה מאוד אנשים, כל אחד עם דעה משלו. צריך לדעת איך להתנהל בכזו סביבה, על מנת שניתן יהיה לסיים את סרט התדמית. קרא כאן טיפים

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן