יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
מאחורי הקלעים של הפקת סרטי תדמית
הפקת סרטי תדמית וסרטוני תדמית מורכבת, בדרך כלל אורכת זמן רב, וכוללת אנשי מקצוע רבים שמעורבים בתהליך ההפקה, החל מאנשי תוכן קריאטיבים, דרך צלמי וידאו מקצועיים, ועד לעורכים אפטריסטים ואנימטורים מהשורה הראשונה. בקובץ מאמרים זה ננסה להעביר לכם את מאוחרי הקלעים של הפקת הסרטים. לגביי הפקות מורכבות, שהסתיימו בסרט תדמית או סרטון תדמית מיוחד, נסביר את התהליכים שהיו מעורבים באותן הפקות. 

מה זה אומר- 'יום צילומים' של סרט תדמית?

יום צילומים עבור הפקת סרט תדמית כולל ציוד רב ומשתתפים רבים, מה שמייקר את עלות יום הצילומים, וגורם להתארכות יום הצילומים, עד לקבלת התוצאה המקצועית הרצויה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות מסרטי תדמית.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של חברת ריוסול?

בהפקה של סרטוני תדמית קיימים אתגרים רבים. חשוב שכבר בשלב התכנון הראשוני של ההפקה, להקדיש לכל אתגר מחשבה רבה, ולמצוא את הפתרון ההפקתי שיעביר את המסר השיווקי בצורה הטובה ביותר בכל סרטון תדמית. קרא כאן

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת וורלדשופ?

בהפקות בהן יש דרישה לצילום של הרבה סרטי תדמית לחברה ולמוצרים השונים, מומלץ לשלב אמצעי הפקה מיוחדים, שיעבירו את המסר בצורה הכי טובה. ראה כאן עוד על הפקת סרט תדמית, כאשר קיימים הרבה מוצרים בחברה.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של חברת סמסוניקס

בסרטוני התדמית של חברת סמסוניקס, שמנו את עיקר הדגש על קהל היעד של כל מצלמה, וצילמנו את כל אחד מהסרטונים בתוך רכב נוסע, בכדי לשדר מקסימום אמינות של ישימות הפתרון לקהל היעד. אכן אתגר בכל סרטון תדמית.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת טימנט?

ישנן הפקות של סרטי תדמית, אשר גורמות לשינוי בהצגת החברה, ואפילו במבנה החברה, כך שבמידה וישנם קהלי יעד שונים, כל אחד יקבל סרט תדמית המותאם עבורו ובשפה שלו. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן