יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
לפעמים סרט הדרכה הוא הכרחי
כיום, בעקבות הירידה המשמעותית בעלויות הפקת סרטים, אנחנו ממליצים ליצרנים להפיק סרט הדרכה במקום ספר הדרכה, או ספר הפעלה. הסרט הינו הוצאה חד פעמית, לא יקרה יחסית, ואחרי שמעלים את הסרט ליוטיוב, ניתן לשלוח קישור שלו ללקוחות שרכשו את המוצר, במקום לצרף לכל מוצר את ספר ההפעלה.

אבל, יש מקרים שסרט ההדרכה הוא הכרחי, כי מדובר על סכנה למשתמש, שאותה מאוד קשה להעביר בספר.
מדובר על תהליך של הרכבת קולר על צוואר פרות, שהוא תהליך מסוכן במידה מסויימת, ושאים לא מקפידים על הנהלים המתקין עלול להיפצע. לכאורה, ניתן היה לכתוב הסבר מפורט כולל שרטוטים איך ךהימנע מהסכנה, אבל- אין טוב ממראה עיניים. בסרט הכול פשוט וברור.

סיבה נוספת להפקת סרט הדרכה הינה הדרכת עובדים , או לקוחות, בנהלי בטיחות. כאשר מדובר על סכנת חיים למשתמש, חובה להדריך משתמש בכל נהלי הבטיחות. הטוב ביותר הינה הדרכה פרונטלית, בה מדריך מטעם החברה מסביר למשתמש בצורה הברורה ביותר כיצד להימנע מסכנת חיים במקרה של שימוש לא נכון. ברור שזו הדרך היעילה ביותר מבחינת ההדרכה, אבל היא לא מעשית מבחינת העלויות. לכן, בדרך כלל מפיקים ספר בטיחות, בו מנסים להעביר את הסכנה. לצערי, ספרים אלה הם "יציאת ידי חובה" כי לכולם ברור שאף משתמש לא יטרח לקרוא ספר בטיחות משעמם, כי כולנו חיים בהרגשה ש"לי זה לא יקרה". 

אם רוצים שלקוחות, או עובדים, באמת יכירו את נהלי הבטיחות, מומלץ להפיק סרט בטיחות, עבורו הוקדשה מחשבה רבה כיצד להעביר את ההנחיות לא רק בצורה ברורה, אלא אפילו בצורה משמעשעת, בכדי להבטיח שאכן יצפו בסרט.

לסיכום, ישנם מקרים שסרט הדרכה הינו הכרחי, כמו מקרים בהם קיימת סכנה למשתמש, שאותה ניתן להדגים בצורה פשוטה בסרט ההדרכה או סרט בטיחות.

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה שהופק לחברה המייצרת קולרים אלקטרוניים לפרות

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן