יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
עלות הפקת סרטים לעסקים
מנהל עסק, החלטת להשקיע בהפקת סרט לעסק, על מנת להגדיל את החשיפה של העסק והמוצרים, ולצורך קידום מכירות, ומעוניין להכיר את נושא העלויות הכרוכות בהפקה?  רכזנו כאן מידע שימושי רב, שיכול לעזור לכל מי שמתכנן להפיק סרט עבור העסק.

כמה עולה סרט תדמית לעסק?

בחירת חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים רק על בסיס מי מסוגל להפיק את סרט התדמית לעסק במחיר יותר נמוך, לא ישיג לעסק את התוצאות הנדרשות. יש להגדיר קודם כל את המטרה של הסרט, ומול המטרה לבחון חלופות. קרא כאן

סרטי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים

סרט תדמית לעסק הוא האמצעי היעיל ביותר לקידום העסק, הגדלת החשיפה ללקוחות חדשים, והגדלת מכירות. בתכנון נכון, גם עסק קטן יכול להפיק סרט תדמית עבור העסק בהוצאה נמוכה, עם החזר השקעה מהיר יחסית. קרא כאן עוד

סרטי תדמית- כשהמחיר הוא הפרמטר היחיד- כולם מפסידים!

סרט תדמית הוא האמצעי השיווקי היעיל והזול ביותר עבור העסק, אבל אסור שעלות ההפקה של הסרט תהיה הפרמטר המוביל בקבלת החלטות. סרט מושקע יכול להניב תוצאות בזמן קצר, בזמן שסרט לא מושקע עלול לגרום לחברה נזק

סרט תדמית לעסק- איש המכירות הוירטואלי שלך

במקום לגייס אנשי מכירות נוספים, על מנת להגדיל מכירות, מומלץ להשקיע בהפקת סרט תדמית לעסק, או סרט מוצר לקו מוצרים חדש, והתוצאות יתקבלו במהירות יחסית. בכך, הסרט לעסק הופך לאיש המכירות הוירטואלי של העסק.

כמה באמת כדאי להשקיע בהפקת סרטון תדמית לעסק?

מומלץ לכל עסק להתמקד ביכולות שלו, ולהתאים את סרט התדמית המופק עבור העסק לאותן יכולות, כך שהלקוח הפוטנציאלי יתרשם מסרט התדמית, ייצור קשר להתנעת תהליך מכירה, ושהמכירה אכן תעמוד בציפיות שלו. קרא כאן עוד

סרט תדמית לעסק בעלות מאוד נמוכה

לא חייבים להשקיע אלפי שקלים רבים בהפקת סרט תדמית לעסק. במידה ובחברה קיימים חומרי גלם, כגון: תמונות סטילס וקטעי וידאו, ניתן בעלות מאוד נמוכה להפיק סרט תדמית מקצועי לעסק. קרא כאן, כולל דוגמאות.

הדמיות תלת מימד בסרט לעסק

מאוד מומלץ שכל סרטון תדמית לעסק יתבסס בעיקר על צילומי וידאו. רק לנושאים שלא ניתן לצלם בוידאו, כמו תהליכים פנימיים במוצר, ניתן לשלב הדמיות דו מימד או תלת מימד לצורך המחשה. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון תדמית לעסק- מצחיק או מרגש?

תפקידו העיקרי של סרטון תדמית לעסק הוא להשפיע על הצופה, ולכן קיימת ההתלבטות איזה סרט להפיק: מצחיק או מרגש? קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות רלוונטיות.

יחס עלות תועלת בהפקת סרט תדמית

הפקת סרטי תדמית לעסקים הינה ההוצאה השיווקית הנמוכה ביותר, היא חד-פעמית, ומאפשרת קידום מכירות כמעט ללא עלות נוספת. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון תדמית ללא צילומי וידאו

ניתן להפיק סרטון תדמית מקצועי לעסק, שישרת את המטרות השיווקיות של העסק, יופק בזמן קצר ויניב תוצאות שיווקיות בזמן קצר יחסית, במידה ומשתמשים בחומרי גלם קיימים בחברה, או שנרכשים מתוך מאגרים. ראה דוגמאות

מעוניין להפיק סרט תדמית? מבול של הצעות מחיר!

כל בעל עסק שפונה לקבל הצעות מחיר לסרט תדמית, מקבל הצעות מחיר בתחומים בלתי נתפסים, החל מעלות מאוד נמוכה, ועד עלויות מאוד גבוהות. איך אם כך מקבלים החלטה על הפקת סרטי תדמית? קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

איך לחסוך זמן צילומים יקר במהלך ההפקה?

הכנה מקדימה ויסודית יכולה להוזיל משמעותית את עלות ההפקה של סרטי תדמית לעסקים, סרטי מוצר למוצרים טכנולוגיים או סרטי הדרכה. קרא כאן טיפים חשובים לחסכון בעלות ההפקה, כולל דוגמאות.

איך ניתן לחסוך בעלויות הפקת סרטי תדמית לעסקים?

הפקת סרט תדמית לא חייבת להיות יקרה. היא בעיקר תלויה בך הלקוח. בעבודה מקדימה ומסודרת, ניתן לקבל בדיוק את מה שרוצים, ובעלויות סבירות. קרא כאן טיפים חשובים לחסכון בעלויות הפקת סרטים לעסקים, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק זעיר

כל עסק חייב כיום להשקיע בשיווק, וסרט תדמית לעסק הוא האמצעי השיווקי הזול ביותר לעסק. זה נכון לא רק לעסקים בינוניים וגדולים, אלא אפילו לעסקים זעירים (עוסק בודד). קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק קטן - זה לא בשמים!

סרט תדמית לעסק, אשר תוכנן והופק באופן ששם את הדגש על האנשים שמאחורי העשייה, ומועלה לדף הבית של העסק, מגדיל את האמון של הלקוחות הפוטנציאלים, ויוצר בסיס טוב להצגה אמינה של העסק. קרא כאן בנושא.

האם סרטי אנימציה יותר זולים מסרטי וידאו?

סרטי תדמית באנימציה בדרך כלל יותר יקרים מסרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו. בכדי להבין את העלות של סרט התדמית, יש לבחון את מבנה העלויות המדויק, על פי התכולה הנדרשת לצורך ההפקה. קראו כאן עוד בנושא

כמה עולה להפיק סרט עבור העסק?

קיימים סוגים רבים של סרטים לעסקים, כאשר כל סרט נועד לענות על צורך שיווקי אחר, וברור שלכל סרט יש עלות הפקה שונה לחלוטין. לכן, כשמעוניינים לדעת כמה עולה סרט לעסק, צריך קודם כל להבהיר מהו הצורך השיווקי.

עלות הפקת סרטי תדמית באנימציה לעסקים

סרטי תדמית באנימציה המופקים עבור עסקים הם בעיקר בטכניקה של whiteboard (יד רושמת) או גרפיקה דינאמית (motion graphics). עלות סרטים אלה תלויה באורך הסרט, ומתחילה מעלות של 5,000 ש"ח לסרט של כדקה. קרא כאן

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן