יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
כמה באמת כדאי להשקיע בהפקת סרטון תדמית לעסק?
בהרבה מקרים לקוחות שואלים אותנו כמה עולה להפיק סרט תדמית? תחום המחירים הוא כמובן עצום, ויכול להתחיל מאלפים בודדים, ולהגיע עד עשרות אלפי שקלים רבים. במאמר זה ננסה להסתכל על היבט אחר של נושא הפקת סרטים לעסק, והוא- כמה באמת כדאי להשקיע בהפקת סרט תדמית לעסק?

ביצוע קסמים הוא דבר מופלא, שגם אנחנו כמבוגרים מאוד נהנים לצפות בכך. אבל, כולנו מכירים גם את האכזבה כאשר אנחנו מגלים כיצד בוצא קסם. ואכזבה, הוא גורם שלילי בכל תהליך בו אנחנו מעורבים. במידה ובנינו ציפיות לגבי עסק מסויים, ואנחנו מתאכזבים, ברור שלא נעשה איתו עסקים, ויכול להיות שאפילו נפגע בו על ידי כך שנזהיר אחרים להתרחק מהעסק שאיכזב אותנו. 

לדעתנו, דרך מחשבה זו צריכה להוביל אותנו כאשר אנחנו חושבים על הפקת סרט לעסק: להציג את העסק בצורה המתאימה לגודלו וליכולותיו, כמובן תוך הדגשת היתרונות של העסק, אבל לא לנסות ולבנות הרים של ציפיות, כשבפועל לא נוכל לעמוד בהם, והלקוח הפוטנציאלי יתאכזב.
מדובר על סרט מאוד אישי, המבוסס על דמותו הכובשת של מנהל העסק, שיצר קשרים אישיים מצויינים עם רופאי שיניים ומרפאות גדולות ברחבי הארץ, והפך לאחד הספקים העיקריים של ציוד זה, ובמיוחד ציוד הדמיה. ליבואן זה יכלנו להפיק סרט מאוד מרשים, עם הרבה מאוד גרפיקה דינאמית, ולהדגיש את הייחוד של הציוד אותו היבואן מספק. לדעתנו, סרט כזה היה יוצר נזק ליבואן, מכיוון שלא זה מה שבפועל עושה ליבואן את המכירות, אלא דווקא היחס האישי, והמיצוב כחברה קטנה יחסית שדואגת ללקוחות שלה. 

זה נכון לדעתנו לכל עסק. תגדירו בדיוק מי אתם, מה צורת המכירה שלכם, מה הבידול העסקי שלכם, ואת זה תנסו להעביר בצורה הכי כנה ופתוחה ללקוחות פוטנציאלים. לקוחות מזהים הכי מהר זיופים, וגם אם הצלחתם להטעות ולהלהיב אותם ממי שאתם לא, האכזבה בשלב הגילוי תהיה כל כך גדולה שתעשה לכם נזק רב. 

לסיכום, מומלץ לכל עסק להתמקד ביכולות שלו, ולהתאים את הסרט המופק עבור העסק לאותן יכולות, כך שהלקוח הפוטנציאלי יתרשם מהסרט, ייצור קשר להתנעת תהליך מכירה, ושהמכירה אכן תעמוד בציפיות שלו. אכזבה עקב ציפיות מוטעות, יכולה להיות הרסנית מבחינת העסק.

 

מנהל עסק - מעוניין למתג מחדש את העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית ליבואן ציוד מתקדם לרופאי שיניים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק ויכולותיו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן