יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
חשיבות צילום סרט תדמית בוידאו
הלקוחות כיום מאוד ספקניים, ובכלל לא משנה באיזה תחום מדובר, החל מרכישת מוצרי צריכה ועד למוצרים המתוחכמים ביותר. הסיבה העיקריות היא התחרות האגרסיבית בין החברות, שמאלצת אותן לקדם את המוצרים שלהם בצורה הכי אגרסיבית שהם יכולים, לפעמים פשוט בכדי לשרוד. ברור שזה יוצר חוסר אמון וחשדנות אצל הלקוחות, שחוששים שמנסים "לדחוף" להם את המוצר החדש. אחת השיטות הבטוחות להגדלת האמינות של המוצר בעיניי הלקוחות היא לצלם את המוצר בפעולה ובוידאו, לא באנימציה או הדמיה.
מדובר על צילום מאוד מורכב, שצולם בתוך רכב נוסע. צילום זה הוא מאוד אתגרי, הן בשל אור השמש החזק שנכנס מהחלונות, התנודות של הרכב בזמן נסיעה, והמידע הזעיר שמוצג על גבי טלפון סלולרי. אבל, במדה ומתגברים על כל המכשולים האלה, מתקבל סרט שמציג את השימושיות של המוצר בצורה הכי אמינה, כך שכל הספקנות של הלקוח הפוטנציאלי מוסרת. 

לסיכום, בכול הפקה של סרט, במידה ורוצים להקטין למינימום את הספקנות של הלקוח, ולהגדיל את האמינות של המוצר, מומלץ לצלם את הסרט בוידאו, ולא להסתפק בסרט המבוסס על אנימציה או הדמיות. לא במקרה אומרים: טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים!

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית לעסק?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראו תחילה סרט תדמית למערכת למניעת תאונות ברכב

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן