יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
חשיבות טלפרומפטר בסרטי הדרכה
כיום, יותר ויותר סרטי הדרכה מחליפים את ספר ההפעלה, או הוראות ההפעלה, של מכשירים טכנולוגיים, או תוכנות מתקדמות, הן בשל עלות ההפקה הנמוכה יחסית של סרטים, והן בשל נוחות ההדרכה באמצעות סרט ויזואלי, לעומת הסברים יבשים בספר הדרכה. בנוסף, סרט הינו השקעה חד פעמית, אותו ניתן להעלות ליוטיוב לאחר ההפקה, ולשלוח ללקוחות קישור לסרט, במקום לשלוח ספר הדרכה עם כל מכשיר. 

אבל, הדרכה טובה כוללת הרבה מאוד טקסטים, אותם נדרש להציג ללקוח, על מנת שההסבר יהיה מובן. אפשר שהמציג ילמד בעל פה את כל הטקסטים, ויציג אותם בחופשיות למצלמה, או שניתן לשלב ביום הצילומים גם מכשיר טלפרומפטר, אשר מורכב על גבי המצלמה, ומאפשר למציג להקריא את הטקסטים בנוחות, תוך כדי הסתכלות לצופה (הלקוח) בעיניים, בדומה לקריין חדשות
 

המציג איננו שחקן, אלא איש חברה שמכיר מצויין את חדר הבקרה שהוא מציג. אבל, הוא מציג באנגלית, שאיננה שפת האם שלו, ונדרש להציג טקסטים רבים על מנת שחדר הבקרה יהיה ברור לגמרי. באמצעות שילוב טלפרומפטר על גבי המצלמה, כאשר הטקסטים באנגלית "מגולגלים" לפני המציג, הוא הצליח להעביר בצורה נינוחה ומקצועית את כל המידע, וניתן היה לסיים את הצילומים בתוך שעות ספורות.

לסיכום, סרט הדרכה הינו האמצעי היעיל והזול ביותר להצגת ההפעלה של מכשירים טכנולוגיים, תוכנות מורכבות וכל הדרכה נוספת. במידה ובסרט ההדרכה נדרש להציג טקסטים רבים, מומלץ לשלב טלפרומפטר על גבי המצלמה, המאפשר למציג להציג בנינוחות ובמקצועיות את כל הטקסטים.

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה למרכז בקרה של חברת הייטק

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן