יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
חשיבות טלפרומפטר בהפקת סרטים לעסקים
קיימים סרטים רבים, כמו סרטי הדרכה, סרטי מוצר מורכבים או סרטים לאירועים עסקיים, בהם נדרש להציג הרבה מאוד טקסטים, בכדי להעביר את כל המידע לצופה. במקרים אלו, או שהמציג ילמד בעל פה את כל הטקסטים ויציג אותם למצלמה, או שנשתמש בטלפרומפטר. הטלפרומפטר הינו מערכת המורכבת על גבי המצלמה, ומאפשר למציג לדבר ישירות אל הצופה, תוך קראת הטקסטים המוצגים בצורה מסונכרנת על גבי הטלפרומפטר.
לא כל עובד חברה יכול לעבוד בצורה פשוטה עם טלפרומפטר. אבל, בתרגול פשוט של מספר פעמים יכול כל אחד להציג בצורה פשוטה ונינוחה טקסטים רבים ומורכבים, כאילו נלמדו בעל פה, ובעצם להפוך את המציג למקצוען בתחומו.

לסיכום, לא בכל הפקת סרטים נדרש טלפרומפטר. אבל, כאשר מדובר על סרטים בהם נדרש להעביר מידע רב לצופה, יש לשקול הוספת טלפרומפטר ליום הצילומים.
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

מעוניין להעביר הרבה מידע מקצועי לצופה?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו תחילה שתי דוגמאות של סרטים לעסקים, עם הרבה מידע המוצג לצופה

סרט תדמית לעסק- מבוסס צילומי וידאו

למרות שהסרט מאוד ארוך יחסית, ומוצג מידע רב לצופה, במקרה של סרט זה רק טקסטים מועטים מוצגים ישירות למצלמה, כאשר ברוב הטקסטים מוצג ויזואל של הציוד לצופה. לכן, במקרה זה המציג היה צריך ללמוד בעל פה רק מספר מצומצם של משפטים. במקרה זה לא היה צורך בטלפרומפטר.

סרט תדמית לעסק- מבוסס צילומי סטילס

בסרט ארוך זה, הרבה מאוד טקסטים מוצגים ישירות למצלמה. במקרה זה היינו חייבים להשתמש בטלפרומפטר, ולחסוך למציג ללמוד בעל פה טקסטים רבים ומורכבים (ובוודאי בשפה שהיא לא שפת האם של המציג). היתרון בטלפרומפטר במקרה זה ברור, ההצגה של הנושאים שוטפת וברורה, והצופה מרגיש כאילו המציג "מסתכל לו בעיניים" בזמן ההסבר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן