יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
חשיבות המיתוג בסרט תדמית שיווקי
הייעוד העקרי של סרט תדמית הוא לקדם שיווקית את העסק, החל מקידום מכירות לעד לחיזוק המותג. אבל, במידה והמטרה העקרית של הסרט היא חיזוק המותג של העסק, או בניית מותג חדש, הדרך העיקרית והמומלצת היא להתמקד בלוגו של העסק או המוצר. יש להשקיע מחשבה רבה בבנייה הראשונית של הלוגו, כך שיכלול מרכיבים של העסק בתוכו, ויהיה קליט ויזואלית.

מהרגע שהלוגו של העסק או המוצר קיימים, נשאלת השאלה איך לשלב אותו בסרט התדמית, או סרט המוצר? לדעתנו, חשוב שהלוגו יפתח את הסרט, שיהיה מרשים ויזואלית, אבל שגם "יספר סיפור". חשוב שהצופה בסרט יתרשם מהפתיח של הסרט, יבנה לעצמו רושם מקצועי על החברה או המוצר, וייוצר עניין ראשוני.

מנהל עסק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו מספר דוגמאות של שילוב הלוגו בסרטים שהפקנו:

סרט תדמית עם לוגו ללא עיבוד

זהו סרט שהופק עבור אוניברסיטת תל אביב. בסרט זה, הלוגו שולב בתחילת הסרט, ללא כל עיבוד מיוחד, ונשאר לאורך כל הסרט בחלק העליון של המסך. ברור שבמקרה זה המיתוג של האוניברסיטה הוא קטן יחסית. שילוב כזה של הלוגו הוא ללא עלות נוספת.

מקבץ פתיחים של סרטים לעסקים עם לוגו מעובד

בסרטון זה, מוצגים סדרה של מספר לוגויים של עסקים ומוצרים, שעברו עיבוד בגרפיקה דינאמית. כל לוגו עבר עיבוד מיוחד, כך שהוא נבנה בתוך כ- 8 שניות, ובמהלכן "מסופר סיפור" מעניין הקשור לעיסוק של החברה, ומיוצר רושם ראשוני מקצועי על החברה. עיבוד כזה של הלוגו עולה בין 1,000 ל- 2,000 ₪
לסיכום, מומלץ להשקיע בעיבוד הלוגו של העסק או המוצר, ולפתוח את הסרט בצורה מעניינת ומקצועית, כך שהצופה יתרשם, יתעניין ויהפך ללקוח פוטנציאלי.
 
מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן