יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
חידושים בתחום הפקת סרטים לעסקים

הקושי להתבלט בשוק תחרותי


התחרות כיום בכל תחום מאוד אגרסיבית. לכל מוצר כמעט יש הרבה מאוד מוצרים מתחרים, והלקוחות מתקשים לקבל החלטת רכישה, כי התחושה היא שכל המוצרים המוצעים הם 'אותו דבר'. חשוב שכל יצרן חדגיש את הבידול של המוצר שהוא מציע, את היתרונות המיוחדים שלו ביחס לתחרות, כך שלקוחות יוכלו לקבל בקלות יותר החלטה. 

אבל, הלקוחות כיום גם הפכו לחסרי סבלנות. אף אחד לא מוכן לקרוא הרבה עמודים עם הסברים על המוצר המיוחד. הם מצפים לקבלהכל מהר ומעובד, כך שיוכלו לקבל החלטה מושכלת ללא מאמץ.

כל אלה השפיעו מאוד על תחום הפקת סרטים לעסקים.

 

מהם החידושים בתחום הפקת סרטים לעסקים?


תחום הפקת סרטים לעסקים הוא רחב ומגוון, החל מסרטי תדמית לעסקים, דרך סרטי מוצר, סרטי הדרכה, וסרטים לצרכים מיוחדים. עדיין, למרות המגוון, קיימים מספר מאפיינים חדשים אשר מיושמים כיום בהפקצ של סרטים לעסקים.

החידושים העיקריים בהפקת סרטים לעסקים הם:

- סרטים קצרים- כיום, סרט לעסק קצר וממוקד, ובדרך כלל באורך של כ 1-1.5 דקות. מאוד חשוב לנסות ולהעביר בזמן הקצר ביותר את המסרים העיקריים, עלך מנת שהלקוח יוכל לקבל החלטה במהירות ובקלות.

- סרטים ממוקדים- מעבר לכך שהסרטים קצרים, הם צריכים להיות מאוד ממוקדים. לנסות להתמקד במספר מאוד מוצמצם של מסרים, ואם מדובר על מוצרים אז להתמקד במוצר יחיד, או קו מוצרים מאותה משפחה.

- סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית- לפתרונות חדשים המציגים קונספטים חדשים, וכן להצגה של אפליקציות חדשות, הכלי היעיל ביותר להצגה שלהם הם סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית. כיום, גם עלות ההפקה של סרטי אנימציה פחתה משמעותית, כך שמומלץ להפיק כאלה סרטים לצרכים אלה. 

- סרטי וידאו דינאמיים- בגדי ליצור סרטים מעניינים לא רק בתוכן, אלא גם מושכים ומעניינים ויזואלית, חשוב שכאשר משמלבים צילומי וידאו הם יהיו עם הרבה תנועה ובאיכות גבוהה. מצלמת ה DSLR המקצועיות, מאפשרות כיום צילומי וידאו באיכות מדהימה, וכן ניידות גבוהה, מה שמאפשר סרטי וידאו מרתקים.

- פירסום במדיה חדשה (אינטרנט)- האינטרנט פתח תחום בלתי נדלה של אפשרויות פרסום ושיווק, מה שהפך אותו לכלי הכמעט יחיד לפרסום. סרטים לעסקים מועלים לאמצעי המדיה החדשה המגוונים, ומשם מגיעים אל הצרכנים. לכן גם חשוב שהשפה בסרטים תהיה כזו שמתאימה למדיה שכזו.

 

לסיכום, החידושים העיקריים בהפקת סרטים לעסקים הם: סרטים קצרים, ממוקדים, עם צילומי וידאו דינמיים ואיכותיים, וסרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית רבים, המופצים דרך המדיה החדשה.מאמרים נוספים בנושא:   קידום אתרים באמצעות סרטי תדמית  

                                     סרט תדמית- להפוך תנועה באתר למכירות
 

מנהל שיווק - מעוניין לקדם את העסק?

מעוניין להיתפש כמוביל שוק?
 

ראו תחילה מקבץ קצר מתוך כל סוגי הסרטים לעסקים שהופקו לאחרונה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן