יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
הפקת סרט אנימציה לעסק

הכלי השיווקי היעיל ביותר- סרט תדמית לעסק!

 
כל עסק משקיע סכומים רבים בשיווק, כי אחרת העסק לא יצמח, ועסק שלא צומח נסגר. מאמצי השיווק בדרך כלל מפוזרים על כלים שיווקיים רבים, בכדי להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים, או לשווקים חדשים. הכלים השיווקיים העיקריים הם פירסום באמצעי המדיה השונים. היום זה כבר ברור, שהכלי היעיל ביותר לקדם שיווקית את העסק הוא סרט תדמית עבור העסק. 

אבל, בכל מה שקשור להפקת סרטים, ישנם הרבה מאוד אפשרויות הפקה, כאשר שתי הצורות הכי נפוצות כיום הן:

- סרט תדמית המצולם בוידאו

- סרט תדמית באנימציה


מנהלי שיווק רבים מתלבטים באיזו טכניקה לבחור: סרט המצולם בוידאו או סרט אנימציה.

מה יותר שיווקי- סרט וידאו או סרט אנימציה?


כשמסתכלים על הסרט, די ברור שסרט אנימציה הכי מתאים שיווקית לקדם את האפליקציה. אבל, זו כבר התוצאה הסופית, אחרי שנעשה מחקר מעמיק על החברה, וגובש הכיוון המומלץ להפקה. לכל עסק חייבים להתאים את שיטת ההפקה של סרט התדמית, על מנת שתתאים שיווקית עבור העסק. צריך לבחון:

- מה סוג העסק?

- מה הבידול העסקי שלו?

- מי קהל היעד?

- מה היעדים השיווקיים שלו?

אחרי שכל הנושאים נבחנו לעומק, ניתן להחליט על הכיוון המומלץ להפקת סרט התדמית, באופן שיענה בצורה מיטבית על היעדים השיווקיים של העסק.
 

אבל, האם אין כללי אצבע ראשוניים לכיוון המועדף?


ישנם מספר כללי אצבע ראשוניים, אשר מכוונים לצורת ההפקה המועדפת:

- סרט תדמית לעסק המצולם בוידאו- אנחנו בדרך כלל ממליצים להפיק סרט תדמית בוידאו לעסק קיים, עם הרבה תשתיות ייצור, שחשוב שהלקוח יראה תשתיות אלה ויתרשם מהיכולות, שישנם מוצרים שנראים טוב, שלקוחות משתמשים בהם ומרוצים, כשרוצים לפרוץ לשווקים חדשים עבור מוצרים קיימים. לכל אלה אנחנו ממליצים הפקה של סרט המצולם בוידאו.

- סרט תדמית לעסק המבוצע באנימציה- אנחנו כמעט תמיד ממליצים על הפקה של סרט אנימציה, ללקוחות המעוניינים להציג לשוק תפישה טכנולוגית חדשנית, קונספט הנדסי מקורי, אפליקציה חדשה, תוכנה חדשנית ומורכבת, או מוצר חדש לשוק חדש. בכל מקרים אלה אנחנו ממליצים על הפקה של סרט אנימציה.


ומה עם העלות, היא לא שיקול?


כיום העלות כבר לא מהווה שיקול. בעבר, הפקה של סרט אנימציה הייתה מאוד יקרה, ונעה החל מ 30 אלף ש"ח ועד עשרות אלפי שקלים. כיום, הפקה של סרט אנימציה, בעיקר בטכניקה של גרפיקה דינאמית (Motion Graphics) ירדה משמעותית, וכיום ניתן לקבל סרטי אנימציה איכותיים במחירים החל מ 6 אלפי ש"ח. במחירים אלה ניתן גם לקבל סרטים המצולמים בוידאו, כך שעלות ההפקה כיום היא כבר לא שיקול.

נכון שעלות סרטי אנימציה מאוד תלויה באורך הסרט, וכשכתבתי החל מ 6 אלפי ש"ח הכוונה לסרט באורך פחות מדקה. מצד שני, הלקוחות כיום מאוד תזזיתיים, ומצפים לקבל את המידע העיקרי על המוצר או החברה בשניות ספורות, כך שסרט תדמית באורך דקה הוא הסרט המועדף כיום להפקה.

 


לסיכום, אין ספק שהכלי השיווקי היעיל ביותר כיום הוא סרט תדמית לעסק או למוצר. מבחינת טכניקת ההפקה, צילום בוידאו או סרט אנימציה יש לבחון את היעדים השיווקיים של כל עסק, ולהתאים עבורו את הטכניקה המועדפת.
 

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית המבוצע באנימציה עבור אפליקציה חדשנית

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן