יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
הפקת סרטי תדמית- לחשוב על מי צופה בסרט
בעלי עסקים מבינים שהדרך היעילה והזולה ביותר לקדם את העסק, היא באמצעות הפקת סרט תדמית לעסק, והפצתו בכל אמצעי המדיה החדשה (New Media). הפצת סרטים באמצעי המדיה הדיגיטלית החדשה, ברוב המקרים אינה כרוכה בעלות, אבל המאפיינים של כל אמצעי שונים, ומומלץ להתחשב בכך.

מה המאפיינים השונים שבין אמצעי המדיה החדשה?

כשאומרים 'מדיה חדשה', מתכוונים בדרך כלל לאמצעי המדיה המבוססים אינטרנט, כמו: אתר הבית של העסק, דפי נחיתה, רשתות חברתיות, רשתות עסקיות, בלוגים מקצועיים, אתרים פרסומיים, וכד. לכל אמצעי יש מאפיינים שונים, אבל העיקרי שביניהם הוא 'קהל הצופים'. 

לפני שנבחן את ההבדלים, ראו תחילה שתי דוגמאות אשר מייצגות בצורה טובה את ההבדלים בין האמצעים השונים
כלומר, חשוב להתחשב במאפיינים השונים של אמצעי המדיה השונים, כאשר הגורם העיקרי השונה הוא קהל היעד, עם המאפיינים העיקריים הבאים:

- אתר הבית- בוגרים, שמעוניינים לקבל מידע על העסק. ניתן להציג סרט של 1-2 דקות.

- רשתות חברתיות ואתרים פירסומיים- ילדים ובני נוער, שמעוניינים לקבל את רוב המידע בשניות ספורות, בצורה כייפית, קצבית ומיוחדת. מומלץ סרטים באורך של כ 30 שניות.

- רשתות עסקיות ובלוגים מקצועיים- בוגרים, שמחפשים מידע מקצועי, אשר מוצג בצורה מתוחכמת ומעניינת. ניתן להציג סרט של עד כ 2 דקות.

לסיכום, כאשר מפיקים סרט תדמית לעסק, חשוב להבין באילו אמצעים מתכננים להפיץ את הסרט. מכיוון שלאמצעים שונים יש מאפיינים שונים, מומלץ להתחשב בעיקר בקהל הצופים של אותם אמצעים, ולהפיק סרטים שונים המותאמים כל אחד לאמצעי המדיה הספציפי. 
 

מנהל עסק - מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לעסק שהופץ ברשתות חברתיות

הסרט מאוד תזזיתי, קצבי וקצר, ומנסה בשניות ספורות לתפוש את הצופה בכייף ובאוירה הצעירה של המקום. בהחלט- סוג פניה שמתאים לבני נוער, אשר הם גם הצרכנים העיקריים של המוצר, והם אלה שנמצאים ברשתות החברתיות.
 
 

ראו עכשיו את הסרט של אותו עסק, אשר הועלה לאתר הבית של העסק

מדובר על סרט הרבה יותר נינוח ורגוע, שמסביר גם בצורה כייפית על המקום והיתרונות שלו. חומרי הגלם שבסרט גם מאוד דומים, רק שערוכים בצורה הרבה יותר נינוחה. כאן הפנייה היא להורים של אותם בני נוער, שרוצים להבין מה מציע המקום אליו הם מתכננים ללכת עם הילדים.
 
מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן