יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
הפקת סרטון הדרכה לניסוי קליני
בכדי לקבל אישור של מכוני בריאות למוצר רפואי, בדרך כלל נדרש קודם כל להעביר את המוצר ניסוי קליני. בכדי להצליח בניסוי, חייבים להדריך את הנסיינים, באופן השימוש הנכון במוצר, בכדי להבטיח תוצאות תקינות. בעבר, החברות הפיקו ספרי הדרכה מפורטים, כולל שרטוטי הסבר של כל אחד מהשלבים. כיום, מפיקים במקומם סרטי הדרכה.
סרט זה, מפרט צעד אחר צעד, את כל הפעולות שנדרש לבצע, על מנת להבטיח שימוש נכון במוצר על פי הנחיות של היצרן, כך שתובטח הצלחה בניסוי הקליני. שימוש לא נכון עלול לשבש את התוצאות מהניסוי, ולהכשיל את המוצר בשל שימוש לא נכון. בסרט, הנסיין רואה בדיוק מה הוא אמור לבצע בכול שלב, איך זה נראה במדויק על גבי 'ניסיין' אחר (המדגימה), ובמיוחד המיקום הנכון על הראש.

לכן, כאשר מעוניינים להפיק סרט הדרכה לקראת ניסוי קליני, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. לצלם את הסרט בוידאו, ולא להשתמש בסרטון אנימציה, כך שהנסיין יכול לראות במדויק איך משתמשים במוצר נסיינים אחרים. הצילום צריך להיות באיכות גבוהה, מצולם ממרחקים נכונים, כך שניתן לראות במדויק את כל הפרטים הקשורים לשימוש במוצר. חשוב שתהיה תאורה טובה של מקום הצילומים, כך שהכול יהיה ברור, וימנעו טעויות.

2. הסרט אמור להיות מלווה בקריינות מקצועית של קריין (או קריינית), אשר הוקלטו באולפן קול אקוסטי, כאשר ההנחיות לשימוש נמסרות בצורה נינוחה (קצת 'מורתית'), ובדיקציה מושלמת, שוב בכדי להבטיח שלא תהינה טעויות.

3. לשלב בסרט כותרות להדגיש מסרים עיקריים, וחיצים להדגשת פקדים חשובים. לא להסתפק בציון הפקדים.

4. אין להגביל את אורך הסרט. אין כל בעיה שהסרט ימשך דקות רבות, כל עוד המידע שנמסר חיוני. אבל, עדיף לחלק את הסרט 'לפרקים', כלומר- אם יש שלבים שונים בתהליך, עדיף להפריד בין החלקים באמצעות כותורות ראשיות והפסקה קצרה בין כל שלב.

לסיכום, במידה ונדרש להעביר ניסוי קליני את המוצר הרפואי שהחברה פיתחה, הכלי היעיל ביותר להדרכת הנסיינים הוא סרט הדרכה לקראת ניסוי קליני.

מנהל מוצר רפואי- חייב להעביר את המוצר ניסוי קליני?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועית של הנסיינים?
 

ראו תחילה סרט הדרכה שהופק למוצר רפואי, לקראת ניסוי קליני

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן