יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
העלאת סרט הדרכה ליוטיוב
עד השנים האחרונות, החוק הצרכני חייב כל יצרן לצרף למוצר שהוא מוכר ספר הדרכה על שימוש נכון במוצר, כולל כמובן הנחיות בטיחות. מדובר על תוספת עלות משמעותית למוצר, שבהרבה מקרים גם לא פרופורציונלית לעלות המוצר. 

בשנים האחרונות מקובל במקום לכתוב ספר הפעלה/ספר הדרכה, להפיק סרט הדרכה מקצועי, שלא רק שהוא הרבה יותר זול מכתיבת ספר הדרכה, הוא הרבה יותר ברור, ומאפשר הדרכה פשוטה ונוחה לכל משתמש.

סרט הדרכה זה של כ- 9 דקות, מחליף את ספר ההדרכה של המוצר, הכולל כ- 400 (!) עמודי הדרכה. במיוחד שמדובר על מכשיר כל כך מתוחכם, היעילות של ההדרכה באמצעות הסרט, הרבה יותר גבוהה מאשר באמצעות הספר (שבמקרים רבים הלקוחות לא טורחים לקרוא כל כך הרבה עמודים).

כאשר הסרט מוכן, מעלים אותו ליוטיוב (ללא כל מגבלת גודל/אורך של הסרט), וללקוחות שולחים קישור לסרט. ניתן כמובן לשמור על סודיות של הסרט, במידה ומעוניינים לשלוח אותו רק ללקוחות שכבר רכשו את המוצר, באמצעות שימוש בתפוצה המוגבלת של יוטיוב (כגון: קישור מוגן, או קישור באמצעות כתובת מייל).

לסיכום, סרט הדרכה למוצר הרבה יותר זול ויעיל מאשר ספר הדרכה, וניתן להעלות אותו ליוטיוב כמעט ללא כל מגבלה, ולהפיץ אותו ללקוחות שרכשו את המוצר, בהתאם לאפשרויות הקיימות ביוטיוב.

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה למכשיר רפואי מתוחכם

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן