יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
העברת מסרים שיווקיים באמצעות סיפור הצלחה

מה המשמעות של 'סיפור הצלחה'?


ישנם עסקים אשר מספקים ללקוחות פתרונות, בהן יש משמעות גדולה לנושא האישי, ואם לקוח פוטנציאלי ישמע עדות ממקור ראשון של לקוח מרוצה, זה בהחלט יעודד גם אותו לקבל החלטת רכישה מאותה חברה. סרטים כאלה נקראים 'סיפור הצלחה', בהם מוצגת עדות של לקוח מרוצה. הלקוח בדרך כלל מדבר על המערכת שהוא קיבל, איזה ערך היא נותנת לו, וכמה הוא מרוצה מהמערכת. כלומר, ברוב המקרים מדברים על המערכת שהלקוח קיבל, וכמה הוא מרוצה ממנה, אבל לא מדברים על החברה שפיתחה ויצרה את אותו מוצר. 

ראו למטה שני סרטים של 'סיפורי הצלחה', אשר הופקו בצורה שונה מהמקובל

בשני הסרטים, אשר הופקו לאחר תחקיר מעמיק שבצענו, עם שיחות ארוכות עם שני הזוגות, הדגש בסרטים הוא פחות על התהליך שהם עברו, אלא יותר על הקשיים שבדרך, ואיך חברת תמוז בעצם סיפקה להם את כל המעטפת הנדרשת לביצוע מוצלח של תהליך הפונדקאות הכול כך מורכב והעמוס ריגשית. במקרה זה גם הופקו שני סרטים, על מנת להראות את הכיסוי של החברה, לא רק עבור קהילת הלהט"ב, אלא גם לקהילת הסטרייטים.


לסיכום, ניתן להפיק סיפורי הצלחה, אשר יהיו מבוססים לא רק על המוצר שסופק על ידי החברה, אלא יותר על החברה, וכמה היא הייתה חשובה להצלחת האספקה של המוצר. באופן כזה תורמים לקבלת החלטה לא רק לרכוש מוצר מסויים, אלא ובעיקר- לרכוש אותו מהחברה הספציפית שהלקוחות המליצו עליה

מנהל שיווק - מחפש דרך ייחודית להציג את העסק?

מעוניין לקדם מכירות של העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו תחילה סיפור הצלחה לפונדקאות עבור זוג מקהילת הלהט"ב

מדובר על סיפור הצלחה של פונדקאות, אשר בוצעה עבור זוג הומואים, באמצעות חברת תמוז. הסרט שם דגש על התרומה המיוחדת של חברת תמוז להצלחת התהליך, וכמה זה כמעט בלתי אפשרי לבצע את התהליך ללא הסיוע הכול כך צמוד של החברה.

ראו סיפור הצלחה לפונדקאות עבור זוג סטרייט

מדובר על סיפור הצלחה של פונדקאות, אשר בוצעה עבור זוג סטרייט אשר התקשה להיכנס להריון, באמצעות חברת תמוז. גם כאן הסרט שם דגש על התרומה המיוחדת של חברת תמוז להצלחת התהליך, והסיוע הצמוד שחברת תמוז סיפקה לזוג לאורך כל התהליך.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן