יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
המדריך לשיווק יעיל באמצעות סרטים
עוד לפני תחילת הפקת הסרט עבור העסק, יש להקדיש מחשבה רבה איך לשווק ולקדם את העסק. סרט התדמית הוא אחד מהאמצעים השיווקיים החשובים שמומלץ לעסק להפיק.  מטרת מדריך זה להציג את כל ההיבטים השיווקיים המודרנים, עבור סרטים עסקיים: סרטי תדמית, סרטי מוצר וסרטי הדרכה.

איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?

השילוב של התנהגות צרכנים, ירידת עלות הפקת סרטים, והאפשרות לאחסן את הסרטים ללא עלות ביוטיוב, יצרו מצב שסרט תדמית לעסק הינו מוצר הכרחי לצורכי שיווק, ובעלות סבירה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מעוניין בסרט תדמית שיווקי? עדיף סרט המצולם בוידאו!

חשוב מאוד שסרט תדמית לעסק יצולם כמעט כולו בוידאו, כך שהלקוח הפוטנציאלי ירגיש כאילו הוא מבקר בחברה, רואה את התשתיות, ומכיר את אנשי המפתח. תהליך זה בונה אמון בחברה, ומקל על תהליך קבלת ההחלטות של הלקוחות

הדרך הנכונה לקידום עסק- להציג את הבידול שלו ביחס לתחרות

הדרך הנכונה לקדם את העסק מול התחרות, היא להציג ללקוח בצורה ברורה את הבידול של העסק, קרי- במה אני יותר טוב מהתחרות, אחרי שבצעתם מחקר שוק מעמיק ווידאתם שהבידול נותן ערך ללקוח. קרא כאן, כולל דוגמאות.

סרט תדמית שיווקי- האמצעי הזול והיעיל ביותר!

סרט תדמית שיווקי לעסק, המופקים בעלות חד פעמית של אלפי שקלים בודדים, מעלים משמעותית את היעילות של כל כלי שיווקי, מכיוון שהם עונים על הצורך של הלקוחות, המעוניינים לקבל במיידי. קרא כאן עוד, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לשיווק בסין

סרט תדמית הוא הכלי היעיל ביותר לשיווק מוצרים חדשים בשוק הסיני, אבל חשוב להפיק אותו בצורה נכונה, המתאימה לשוק היעד. קרא כאן טיפים חשובים להפקת סרטים לשוק הסיני, כולל דוגמאות.

סרט תדמית שיווקי- מקדם מכירות מספר אחד!

סרט תדמית שהופק נכון, יכול לשמש כמחזק המותג של העסק, אבל בעיקר כמקדם מכירות מספר אחד. הדבר החשוב ביותר בהפקה הוא לבנות אמון בין הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) ואנשי החברה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

היתרון השיווקי של סרטי תדמית המצולמים בוידאו

סרטי תדמית הם האמצעי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק. סרטי תדמית המצולמים בוידאו, יוצרים חיבור ריגשי עמוק בין הצופה בסרט לפתרון המוצע, מה שמעודד החלטת קנייה של הצופה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

מעוניין לפתח מוצר חדש? סרט תדמית למשקיעים!

עולם ההשקעות חזר למשקיעים המוסדיים, ונפתחה מחדש ההזדמנות לעבוד בהרמוניה בין המשקיעים ליזמים, במטרה לסיים פיתוח מוצרים חדשים בהצלחה. מה שמשפר בצורה משמעותית את גיוס המימון הוא סרט תדמית למשקיעים.

סרט תדמית- בוידאו או באנימציה?

מומלץ לכל עסק לבחון לעומק איזה סרט יעביר בצורה הכי מוצלחת את המסרים והיכולות של העסק, ועל פי זה להחליט אם להפיק סרט וידאו או סרט אנימציה, וכמו שראיתם- לפעמים עדיף להפיק את שנייהם. ראו כאן דוגמאות

סרט תדמית לקידום שיווקי- להגדיר מראש את המטרה

סרטים לעסקים מהווים כלי שיווקי יעיל ממדרגה ראשונה, ובדרך כלל השקעה חד פעמית. חשוב שלפני שמפיקים סרט לעסק, מנהל השיווק צריך להגדיר בצורה ברורה מה המטרות של כל סרט, ובהתאם לכך כל סרט יתוכנן ויופק.

מהו הערך השיווקי של סרט תדמית?

הפקת הסרט הינה הצעד השיווקי הראשון. מהרגע שהסרט קיים, יש להפעיל תוכנית שיווקית כוללת, כאשר הסרט הוא אחד מהאמצעים המרכזיים בקמפיין השיווקי. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק- חיוני לכל עסק

כיום מומלץ לכול עסק להפיק סרט תדמית, ובאמצעותו לקדם שיווקית את העסק. אבל, מומלץ שההשקעה בסרט תהיה בהתאם לתקציב וליכולות של העסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה הופך סרט תדמית לסרט שיווקי שמביא תוצאות?

סרט תדמית יכול להביא לתוצאות במידה ומופק בצורה מקצועית, ומופץ בצורה נכונה. חשוב מאוד להשתמש במכסימום כלים שיווקיים שעומדים לרשות העסק, בכדי לקדם את העסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה הופך סרט תדמית לסרט שיווקי?

חשוב שהסרט שמופק לעסק יהיה שיווקי, על מנת שיקדם את המכירות של העסק. לצורך כך, חשוב להכיר את הבעיות הקיימות בתחום, השפה השימושית, ולהציג בצורה קצרה וממצה איך החברה מציעה פתרון לבעיה קיימת, עם ערך ללקוח

סרטון תדמית לשיווק בינלאומי

הכלי החשוב ביותר לקידום שיווק בינלאומי הם סרטים, סרטי תדמית לעסקים וסרטי מוצר למוצרי החברה, אותם ניתן לספק למפיצי החברה בעולם, על מנת שיעזור להם בקידום המכירות באותם שווקים. קרא כאן בנושא.

סרט תדמית לשיווק בית ספר

כל גוף שמעוניין לשווק את עצמו, חייב קודם כל למצוא את הבידול שלו ביחס לתחרות, ולהציג זאת בצורה מקצועית ומעניינת. זה נכון לעסקים, כמו גם למוסדות חינוכיים שצריכים כיום לשווק את עצמם. קרא כאן עוד בנושא.

ההברקה של "אראלה ממפעל הפיס"

מכיוון שעסקים עושים בין אנשים ולא בין עסקים, מומלץ מאוד להפיק סרטי תדמית לעסקים בהם מציגים את אנשי העסק, ויוצרים חיבור רגשי בין הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) לבין אנשי העסק. קרא כאן, כולל דוגמאות.

סרטי תדמית ויראליים- חלומו של כל בעל עסק

נכון להיום, אני לא מכיר אפילו סרט תדמית ויראלי אחד שהצליח (ברמה של מאות אלפי צפיות, עם שיתופים של הקהל הרחב). לצערי- זה עדיין חלום! לכן, מומלץ לבחון בזהירות כל הצעה להפקת סרט תדמית ויראלי.

סרט תדמית לעסק גם בזאפ (ZAP)

מכיוון שכיום עלות הפקת סרטים לעסקים ירדה משמעותית, ונוצרו צינורות שיווק רבים לעסקים, שחלקם ללא כל עלות, מומלץ לבעלי העסקים לנצל את ההזדמנות, ולהגדיל מכירות בצורה משמעותית בעלות שיווקית מינימלית.

חבילת קידום שיווקי לעסקים

הפקת סרט עבור העסק הוא הצעד השיווקי הראשון, אשר יותר כלי שיווקי ממדרגה ראשונה. השלב הבא הוא להפיץ את הסרט במכסימום אמצעים שיווקיים שעומדים היום לרשות בעלי העסקים, חלקם בחינם וחלקם בתשלום. קרא כאן עוד

סרטי תדמית הם האמצעי ולא המטרה

סרט התדמית הוא רק אמצעי להעברת מסרים. רק אחרי שאתם כבעלי העסק, עברתם את כל התהליך הנ"ל, סביר שיהיו בידכם כל ההגדרות המקדימות הנדרשות לצורך הפקת הסרט. עכשיו, צריך להשתמש בכל הכלים השיווקיים לקידום העסק

סרט תדמית למשקיעים

הפקת סרט תדמית הינה אמצעי מעולה להבטחת פגישה עם משקיע. יש להקדיש מחשבה רבה לתוכן הסרט ואופן ההפקה, על מנת להפיק סרט ברור, מעניין ומקצועי. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

מה ההבדל בין סרטון תדמית ופרסומת?

למרות שגם סרט תדמית וגם פרסומת נועדו לקדםמכירות של מוצרים ושרותי, יש הבדל מהותי בינייהם. חשוב לפני תחילת ההפקה להגדיר מה מעוניינים, ובהתאם לכך לכוון את המשאבים. קרא כאן עוד בנושא.

חשיבות המיתוג בסרט תדמית שיווקי

מומלץ להשקיע בעיבוד הלוגו של העסק או המוצר, ולפתוח את הסרט בצורה מעניינת ומקצועית, כך שהצופה יתרשם, יתעניין ויהפך ללקוח פוטנציאלי.​ קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית שיווקי למטרת ייצוא

כאשר מעוניינים לשווק מוצר בחו"ל, יש להקדיש מחשבה רבה לשוק היעד, ולהתאים את כל המסרים לשוק המקומי, תוך הדגשת הבידול מול התחרות המקומית.

סרט תדמית- מה יותר חשוב היופי או האופי?

בכל הפקה על מנת לקדם שיווקית את העסק חשוב שהסרט ידגיש בצורה ברורה את המסרים העיקריים של העסק. ניתן להשתמש באמצעים מגוונים על מנת להעשיר את הסרט מבחינה ויזואלית, אבל לא לעשות זאת על חשבון הצגת המסרים.

סרט תדמית שיווקי- בוידאו או אנימציה?

אין ספק שסרט המצולם בוידאו הוא מקדם שיווקי מספר אחת, מכיוון שהלקוח רואה את העסק והמוצרים, ומתחבר אליהם ריגשית. אבל, כאשר רוצים להציג קונספט חדשני, או שהמוצר רק ברמת אב טיפוס, עדיף סרטי אנימציה

הפקת סרט אנימציה לעסק

אין ספק שהכלי השיווקי היעיל ביותר כיום הוא סרט תדמית לעסק או למוצר. מבחינת טכניקת ההפקה, צילום בוידאו או סרט אנימציה יש לבחון את היעדים השיווקיים של כל עסק, ולהתאים עבורו את הטכניקה המועדפת. קרא כאן

סרטי תדמית- המקדם השיווקי היעיל ביותר!

המדיה החדשה המבוססת על האינטרנט היא האמצעי השיווקי העיקרי לרוב העסקים. חשוב להפיק סרטים אשר מותאמים בצורה טובה למדיה החדשה, כך שיהיו הכי יעילים מבחינה שיווקית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לקידום אפליקציה חדשה

התחום שמתפתח בקצב המהיר ביותר הוא האפליקציות. הדרך הטובה ביותר לקדם אפליקציה חדשה היא באמצעות סרט תדמית לאפליקציה. ניתן להפיק סרט אנימציה או סרט וידאו, על פי מה שרוצים להדגיש, את הקונספט או השימושיות.

סרטי תדמית לחברות ולעסקים

כאשר עולם השיווק עבר למדיה החדשה (האינטרנט), חשוב שללקוח הפוטנציאלי יווצר חיבור רגשי לעסק, כאילו הוא נמצא פיזית בחברה. ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה דרך סרט תדמית לחברה, המבוצע בוידאו. ראה דוגמאות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
03-677-5922  ;  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן