יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
המדריך לשיווק יעיל באמצעות סרטים
עוד לפני תחילת הפקת הסרט עבור העסק, יש להקדיש מחשבה רבה איך לשווק ולקדם את העסק. סרט התדמית הוא אחד מהאמצעים השיווקיים החשובים שמומלץ לעסק להפיק.  מטרת מדריך זה להציג את כל ההיבטים השיווקיים המודרנים, עבור סרטים עסקיים: סרטי תדמית, סרטי מוצר וסרטי הדרכה.

איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?

השילוב של התנהגות צרכנים, ירידת עלות הפקת סרטים, והאפשרות לאחסן את הסרטים ללא עלות ביוטיוב, יצרו מצב שסרט תדמית לעסק הינו מוצר הכרחי לצורכי שיווק, ובעלות סבירה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק!

סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר בכל תוכנית שיווקית, במידה ומדובר על שיווק באינטרנט. הפקה נכונה של הסרטים, והטמעה שלהם בחלופות השונות שבאינטרנט, מבטיחה קידום שיווקי של העסק. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות

מעוניין בסרט תדמית שיווקי? עדיף סרט המצולם בוידאו!

חשוב מאוד שסרט תדמית לעסק יצולם כמעט כולו בוידאו, כך שהלקוח הפוטנציאלי ירגיש כאילו הוא מבקר בחברה, רואה את התשתיות, ומכיר את אנשי המפתח. תהליך זה בונה אמון בחברה, ומקל על תהליך קבלת ההחלטות של הלקוחות

הדרך הנכונה לקידום עסק- להציג את הבידול השיווקי בסרטון תדמית

הדרך הנכונה לקדם את העסק מול התחרות, היא להציג ללקוח בסרטון תדמית את הבידול של העסק, קרי- במה אני יותר טוב מהתחרות, אחרי שבצעתם מחקר שוק מעמיק ווידאתם שהבידול נותן ערך ללקוח. קרא כאן עוד, כולל דוגמאות

סרטון תדמית שיווקי- האמצעי הזול והיעיל ביותר!

סרטון תדמית שיווקי לעסק, המופק בעלות חד פעמית של אלפי שקלים בודדים, מעלה משמעותית את היעילות של כל כלי שיווקי, מכיוון שהוא עונה על הצורך של הלקוחות, המעוניינים לקבל מידע במיידי. קרא כאן עוד בנושא

סרט תדמית לשיווק בסין

סרט תדמית הוא הכלי היעיל ביותר לשיווק מוצרים חדשים בשוק הסיני, אבל חשוב להפיק אותו בצורה נכונה, המתאימה לשוק היעד. קרא כאן טיפים חשובים להפקת סרטי תדמית לשוק הסיני, כולל דוגמאות.

סרט תדמית שיווקי- מקדם מכירות מספר אחד!

סרט תדמית שהופק נכון, יכול לשמש כמחזק המותג של העסק, אבל בעיקר כמקדם מכירות מספר אחד. הדבר החשוב ביותר בהפקה של סרט התדמית הוא לבנות אמון בין הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) ואנשי החברה. קרא כאן עוד בנושא.

היתרון השיווקי של סרטי תדמית המצולמים בוידאו

סרטי תדמית הם האמצעי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק. סרטי תדמית המצולמים בוידאו, יוצרים חיבור ריגשי עמוק בין הצופה בסרט לפתרון המוצע, מה שמעודד החלטת קנייה של הצופה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

הרגש כמקדם מכירות בסרטון תדמית

הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות הוא סרטון תדמית לעסק. בהפקת סרטון התדמית, מומלץ לדבוק בפניה אל הרגש של הצופה, מה שמסייע בקידום מכירות, בהנחה שהסרט נעשה בצורה מתאימה. קרא כאן עוד בנושא.

מעוניין לפתח מוצר חדש? סרט תדמית למשקיעים!

עולם ההשקעות חזר למשקיעים המוסדיים, ונפתחה מחדש ההזדמנות לעבוד בהרמוניה בין המשקיעים ליזמים, במטרה לסיים פיתוח מוצרים חדשים בהצלחה. מה שמשפר בצורה משמעותית את גיוס המימון הוא סרט תדמית למשקיעים.

סרט תדמית- בוידאו או באנימציה?

אין כיום ספק שכל עסק חייב שיהיה לו סרט תדמית, בלי קשר העסק. את סוג ההפקה, סרט תדמית בוידאו או באנימציה, צריך לקבוע לפי איזסוג הפקה תעביר את המסר העיקרי של העסק בצורה יותר טובה. קרא כאן עוד בנושא.

סרט תדמית לקידום שיווקי- להגדיר מראש את המטרה

סרטים לעסקים מהווים כלי שיווקי יעיל ממדרגה ראשונה, ובדרך כלל השקעה חד פעמית. חשוב שלפני שמפיקים סרט תדמית לעסק, מנהל השיווק צריך להגדיר בצורה ברורה מה המטרות של כל סרט, ובהתאם לכך כל סרט יתוכנן ויופק.

מהו הערך השיווקי של סרטון תדמית?

הפקת סרטון תדמית הינה הצעד השיווקי הראשון. מהרגע שהסרטון תדמית קיים, יש להפעיל תוכנית שיווקית כוללת, כאשר הסרטון הוא אחד מהאמצעים המרכזיים בקמפיין השיווקי. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק- חיוני לכל עסק

כיום מומלץ לכול עסק להפיק סרט תדמית, ובאמצעותו לקדם שיווקית את העסק. אבל, מומלץ שההשקעה בסרט התדמית תהיה בהתאם לתקציב וליכולות של העסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה הופך סרט תדמית לסרט שיווקי שמביא תוצאות?

סרט תדמית יכול להביא לתוצאות במידה ומופק בצורה מקצועית, ומופץ בצורה נכונה. חשוב מאוד להשתמש במכסימום כלים שיווקיים שעומדים לרשות העסק, בכדי לקדם את העסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה הופך סרט תדמית לסרט שיווקי?

חשוב שסרט התדמית שמופק לעסק יהיה שיווקי, על מנת שיקדם את המכירות של העסק. לצורך כך, חשוב להכיר את הבעיות הקיימות בתחום, השפה השימושית, ולהציג בצורה קצרה וממצה פתרון לבעיה קיימת. סרטי תדמית שיווקיים

סרטון תדמית לשיווק בינלאומי

הכלי החשוב ביותר לקידום שיווק בינלאומי הם סרטים, סרטוני תדמית לעסקים וסרטוני מוצר למוצרי החברה, אותם ניתן לספק למפיצי החברה בעולם, על מנת שיעזור להם בקידום המכירות באותם שווקים. קרא כאן בנושא.

סרט תדמית לשיווק בית ספר

סרט תדמית לבית ספר הוא כלי שיווקי חשוב על מנת לעודד הורים להרשם לבית הספר. חשוב שההפקה של סרט התדמית תהיה מקצועית, ותציג את הייחוד של בית הספר. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמא.

ההברקה של "אראלה ממפעל הפיס"

מכיוון שעסקים עושים בין אנשים ולא בין עסקים, מומלץ מאוד להפיק סרטי תדמית לעסקים בהם מציגים את אנשי העסק, ויוצרים חיבור רגשי בין הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) לבין אנשי העסק. קרא כאן, כולל דוגמאות.

סרטי תדמית ויראליים- חלומו של כל בעל עסק

נכון להיום, אני לא מכיר אפילו סרט תדמית ויראלי אחד שהצליח (ברמה של מאות אלפי צפיות, עם שיתופים של הקהל הרחב). לצערי- זה עדיין חלום! לכן, מומלץ לבחון בזהירות כל הצעה להפקת סרט תדמית ויראלי.

סרט תדמית לעסק גם בזאפ (ZAP)

מכיוון שכיום עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים ירדה משמעותית, ונוצרו צינורות שיווק רבים לעסקים, שחלקם ללא כל עלות, מומלץ לבעלי העסקים לנצל את ההזדמנות, ולהגדיל מכירות בצורה משמעותית בעלות שיווקית מינימלית.

חבילת קידום שיווקי לעסקים

הפקת סרט עבור העסק הוא הצעד השיווקי הראשון, אשר יותר כלי שיווקי ממדרגה ראשונה. השלב הבא הוא להפיץ את הסרט במכסימום אמצעים שיווקיים שעומדים היום לרשות בעלי העסקים, חלקם בחינם וחלקם בתשלום. קרא כאן עוד

סרטי תדמית הם האמצעי ולא המטרה

סרט התדמית הוא רק אמצעי להעברת מסרים. רק אחרי שאתם כבעלי העסק, עברתם את כל התהליך הנ"ל, סביר שיהיו בידכם כל ההגדרות המקדימות הנדרשות לצורך הפקת הסרט. עכשיו, צריך להשתמש בכל הכלים השיווקיים לקידום העסק

סרט תדמית למשקיעים

הפקת סרט תדמית הינה אמצעי מעולה להבטחת פגישה עם משקיע. יש להקדיש מחשבה רבה לתוכן הסרט ואופן ההפקה, על מנת להפיק סרט ברור, מעניין ומקצועי. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

מה ההבדל בין סרטון תדמית ופרסומת?

למרות שגם סרט תדמית וגם פרסומת נועדו לקדםמכירות של מוצרים ושרותי, יש הבדל מהותי בינייהם. חשוב לפני תחילת ההפקה להגדיר מה מעוניינים, ובהתאם לכך לכוון את המשאבים. קרא כאן עוד בנושא.

חשיבות המיתוג בסרט תדמית שיווקי

מומלץ להשקיע בעיבוד הלוגו של העסק או המוצר, ולפתוח את הסרט בצורה מעניינת ומקצועית, כך שהצופה יתרשם, יתעניין ויהפך ללקוח פוטנציאלי.​ קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית שיווקי למטרת ייצוא

כאשר מעוניינים לשווק מוצר בחו"ל, יש להקדיש מחשבה רבה לשוק היעד, ולהתאים את כל המסרים לשוק המקומי, תוך הדגשת הבידול מול התחרות המקומית.

סרט תדמית- מה יותר חשוב היופי או האופי?

בכל הפקה על מנת לקדם שיווקית את העסק חשוב שהסרט ידגיש בצורה ברורה את המסרים העיקריים של העסק. ניתן להשתמש באמצעים מגוונים על מנת להעשיר את הסרט מבחינה ויזואלית, אבל לא לעשות זאת על חשבון הצגת המסרים.

סרט תדמית שיווקי- בוידאו או אנימציה?

אין ספק שסרט המצולם בוידאו הוא מקדם שיווקי מספר אחת, מכיוון שהלקוח רואה את העסק והמוצרים, ומתחבר אליהם ריגשית. אבל, כאשר רוצים להציג קונספט חדשני, או שהמוצר רק ברמת אב טיפוס, עדיף סרטי אנימציה

הפקת סרט אנימציה לעסק

אין ספק שהכלי השיווקי היעיל ביותר כיום הוא סרט תדמית לעסק או למוצר. מבחינת טכניקת ההפקה, צילום בוידאו או סרט אנימציה יש לבחון את היעדים השיווקיים של כל עסק, ולהתאים עבורו את הטכניקה המועדפת. קרא כאן

סרטי תדמית- המקדם השיווקי היעיל ביותר!

המדיה החדשה המבוססת על האינטרנט היא האמצעי השיווקי העיקרי לרוב העסקים. חשוב להפיק סרטים אשר מותאמים בצורה טובה למדיה החדשה, כך שיהיו הכי יעילים מבחינה שיווקית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לקידום אפליקציה חדשה

התחום שמתפתח בקצב המהיר ביותר הוא האפליקציות. הדרך הטובה ביותר לקדם אפליקציה חדשה היא באמצעות סרט תדמית לאפליקציה. ניתן להפיק סרט אנימציה או סרט וידאו, על פי מה שרוצים להדגיש, את הקונספט או השימושיות.

סרטי תדמית לחברות ולעסקים

כאשר עולם השיווק עבר למדיה החדשה (האינטרנט), חשוב שללקוח הפוטנציאלי יווצר חיבור רגשי לעסק, כאילו הוא נמצא פיזית בחברה. ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה דרך סרט תדמית לחברה, המבוצע בוידאו. ראה דוגמאות.

סרט תדמית- איש המכירות החדש שלך!

סרט תדמית הוא מקדם המכירות הטוב והיעיל ביותר למכירות מבוססות אינטרנט, שהן כיום רוב המכירות. סרט תדמית שהופק בצורה נכונה, יכול לחסוך לעסק אנשי מכירות רבים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון תדמית- כלי עיקרי לפריצה לשווקים חדשים

כיום הדרך המיטבית לחדור לשוק חדש הינה באמצעות קמפיין באינטרנט, שם נמצאים כל הלקוחות. הכלי היעיל ביותר לשימוש בכאלה קמפיינים הוא סרטון תדמית עבור העסק, או עבור קו המוצרים העיקרי. קראו כאן עוד בנושא.

מהם הדברים החשובים בהפקת סרטון תדמית שיווקי?

סרטון תדמית שיווקי, שנעשה בצורה מקצועית, משמש כלי שיווקי עיקרי בקידום העסק והמוצרים. בהפקה, יש להקפיד על הרבה מאוד נושאים, כך שהסרט יחשב מקצועי ושיווקי. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות והסברים מפורטים

העברת מסרים שיווקיים באמצעות סיפור הצלחה

ניתן להפיק סיפור הצלחה, אשר יהיה מבוסס לא רק על המוצר שסופק על ידי החברה, אלא יותר על החברה, וכמה היא הייתה חשובה להצלחת האספקה של המוצר. באופן כזה תורמים לקבלת החלטה לרכוש את הפתרון מדווקא מחברה זו

מה הקשר בין Facebook Watch וסרטי תדמית לעסקים?

כיום גם פייסבוק מודה שהעולם עבר לוידאו, דרכו לקוחות מעדיפים לקבל מידע ומוכנים להשקיע בו זמן. בדיוק אותו דבר לגבי קידום עסקים, הכי יעיל לעשות זאת באמצעות סרטי תדמית לעסקים. קרא כאן עוד בנושא עם דוגמאות

הפקת סרטוני תדמית- כל המוסיף גורע

סרטון תדמית לעסק חייב להיות קצר (עד דקה), וממוקד במסר השיווקי העיקרי של החברה, ובעדיפות מצולם בוידאו כך שלקוחות פוטנציאלים יוכלו להתחבר לנושא, ולקבל את המידע שהם מחפשים במהירות המירבית. קרא כאן בנושא.

חשיבות הגדרת קהל היעד בהפקת סרטוני תדמית לעסקים

בכול הפקה של סרטון תדמית, יש לבחון ביסודיות מיהו קהל היעד של הסרטון, ואז להתאים את שפת הסרטון לקהל היעד, ולפנות בצורה מאוד ממוקדת וקצרה כך שתושג יעילות מקסימלית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

חשיבות האמת בהפקת סרטוני תדמית

בכל הפקה של סרטוני תדמית לעסקים, חייבים לאתר את הבידול העסקי, ואותו להציג בצורה הכי אמינה ללקוחות פוטנציאלים, כך שהם יקבלו תחושה כאילו הם 'רואים במו עינייהם' את העסק והמוצרים. קרא כאן בנושא ודוגמאות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן