יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
המדריך להפקת סרטוני תדמית
הפקת סרטוני תדמית הינו תהליך מורכב למדי, וכולל שלבים ופעילויות רבות. בקבוצת מאמרים זו נסקור את ההיבטים השונים הקשורים בהפקה, ומה אתה כבעל עסק יכול להרויח. מומלץ מאד לקרוא את המאמרים בכדי להבין מה ידרש מכם לאורך התהליך.

ראה לדוגמא סרטון תדמית לחברה המפתחת ומשווקת ציוד קוסמטי-רפואי

סרטים לחברות הייטק

מנהל בחברת הייטק- מעוניין להגדיל את החשיפה לטכנולוגיה הייחודית שלכם? אנחנו מפיקים סרטים לחברות הייטק, אשר מכסים את כל הצרכים השיווקיים של חברות הייטק. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות

סרטים לעסקים בינוניים וגדולים

מנהל עסק- מעוניין למתג מחדש את העסק? אנחנו מפיקים סרטים לעסקים, שמכסים את כל צורכי השיווק של חברות בינוניות וגדולות, כולל מיתוג מחדש של העסק. קראו כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרטים לעסקים קטנים

בעל עסק- מחפש פתרון שיווקי יעיל ולא יקר לקידום העסק? אנחנו מפיקים סרטי תדמית וסרטי מוצר, אשר מאפשרים הגדלת הכנסות של העסק בתקופה קצרה יחסית. ראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטי תדמית- תהליך הפקה מורכב

לצורך הפקת סרט תדמית נדרשים אמצעי הפקה רבים ומגוונים, שעלותם גבוהה. כמובן, לא בכל סרט נדרש להשתמש בכל האמצעים. עלות ההפקה של הסרט לעסק נקבעת לפי אמצעי הפקה בהם השתמשנו. קרא כאם כולל דוגמאות.

סרט תדמית- להעביר את המסר במהירות מירבית

חשוב להתרכז במסרים העיקריים של העסק, ובמיוחד אלה שמבדלים את העסק מהמתחרים, ולהציג אותם בסרט וידאו, או סרט אנימציה, באורך של עד 60 שניות. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות, של סרט וידאו וסרט אנימציה.

איך בוחרים חברת הפקת סרטים לעסקים?

לקוחות רבים שמעוניינים להפיק סרט עבור העסק שלהם, מוצפים בהצעות מגוונות מהרבה מאוד חברות הפקת סרטים, ומתקשים לקבוע איך לבחור את חברת ההפקה לסרטים שלהם. קראו כאן כמה טיפים.

סרטי תדמית- לענות במדויק על הצורך

כיום מפיקים סרטים קצרים וממוקדים, המותאמים בצורה מדוייקת לצרכים של הלקוחות, ולא סרט אחד ארוך ומקיף עבור צרכים רבים. הצרכים העיקריים הם: מיתוג של העסק, קידום מכירות והצגה ללקוחות בכנסים ותערוכות.

טיפים להפקת סרט תדמית

הפקת סרט תדמית לעסק הינו תהליך ארוך ומורכב, המעורבים בו הרבה בעלי מקצוע, ומשך ההפקה הינו שבועות רבים. חשוב שהלקוח יכיר את התהליכים השונים, בכדי לדעת על מה לשים דגש בתהליך ההפקה. קרא כאן טיפים חשובים.

מה השלבים בהפקת סרט תדמית או סרט מוצר?

תהליך הפקה מקצועית של סרטים עסקיים הינו מורכב, וכולל שלבים רבים. לא תמיד מיישמים את כל השלבים, ולפעמים משיקולי לוחות זמנים או בעיקר משיקולי עלות, נוטים ל"דלג" על שלב כזה או אחר. קרא כאן בנושא השלבים.

הפקה מורכבת של סרטון תדמית

הפקת סרטים לעסקים הינה מורכבת, מכיוון שמערבת גורמים מקצועיים רבים. ככול שמספר הגורמים המעורבים גדל, איכות הסרט כמובן עולה, אך כך גם העלות. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית- מתי אנימציה חשובה?

אנחנו מאמינים שעדיף שסרט תדמית, או סרט מוצר, יהיו מבוססים על צילומי וידאו של החברה והמוצרים. אבל, במקרה שרוצים להציג קונספט חדש של פתרון, או המוצר הסופי עדיין ברמת אב-טיפוס, ניתן להפיק סרטי אנימציה.

חשיבות הסאונד בסרטי תדמית

סרט תדמית הוא לא רק תמונה. לערוץ הסאונד חשיבות רבה בתרומה לאפקטיביות של הסרט, ומחייב טיפול מיוחד בערוץ הדיבור, ערוץ המוזיקה וערוץ האפקטים. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

משמעות יום צילומים בהפקת סרט תדמית

על מנת ליצור חיבור רגשי בין לקוח פוטנציאלי שצופה בסרט התדמית, מומלץ שהסרט יתבסס על צילומי וידאו. יש לשאוף למינימום ימי צילום, כי עלות ימי הצילום גבוהה ומורכבת. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

המלצות חשובות לפני שמתחילים לצלם

הפקת סרט הינה מורכבת, ואורכת זמן רב. ככול שתדע כלקוח להגדיר מראש בצורה טובה את הצרכים שלך, הסרט שתקבל יהיה באיכות יותר גבוהה, ובעיקר- ישרת בצורה מיטבית את הצרכים השיווקיים שלך. קרא כאן בנושא.

מעורבות לקוח בתהליך ההפקה

הלקוח הוא הגורם החשוב ביותר בהצלחת ההפקה של סרט תדמית לעסק. חשוב מאוד שהלקוח יהיה מעורב בכל שלב של ההפקה. מצד שני, מעורבות יתר עלולה לפגום בהצלחת ההפקה. קרא כאן המלצות לגבי מתי נכון ללקוח להתערב בהפקה

חשיבות צילום סרט תדמית בוידאו

בכול הפקה של סרט, במידה ורוצים להקטין למינימום את הספקנות של הלקוח, ולהגדיל את האמינות של המוצר, מומלץ לצלם את הסרט בוידאו, ולא להסתפק בסרט המבוסס על אנימציה או הדמיות. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

סרט תדמית לעסק ללא צילומי וידאו

ישנן דרכים רבות ומגוונות להפקת סרטי תדמית לעסקים. ניתן באמצעות תסריט המותאם לתקציב הלקוח, להפיק סרטים בעלויות סבירות, אשר יקדמו את העסק בצורה משמעותית. קרא כאן כיצד ניתן להוזיל עלות הפקת סרט תדמית.

סרטוני תדמית עם פריזנטור

ניתן להפיק סרטוני תדמית לעסק, באמצעות פריזנטורים מקצועיים, המצולמים באולפן מסך ירוק. צורת הצגה שכזו, יוצרת חיבור רגשי בין החברה והמוצרים, לבין לקוח פוטנציאלי שצופה בסרט, וכפועל יוצר מקדם מכירות.

הוספת כתוביות תרגום לסרט תדמית

למרות שרוב העולם מקבל מידע בשפה האנגלית, כאשר יש חשיבות למידע טכני, מומלץ להוסיף כתוביות תרגום עבור מדינות שאינן דוברות את השפה האנגלית. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

צילום סרט תדמית במצלמת DSLR

למצלמות הוידאו מסוג DSLR יתרונות רבים, ולכן הן נכנסות יותר ויותר להפקות של סרטי תדמית וסרטי מוצר. ישנם מקרים המחייבים שימוש בסוג כזה של מצלמות, ואז התוצאות הן מדהימות. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

צילום סרט לעסק באולפן מסך ירוק

כאשר נדרש לבודד אנשים או מוצרים מהסביבה בה הם נמצאים, ולשתול אותם בסביבה חדשה, הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא באמצעות צילומים באולפן מסך ירוק. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

עבודה עם ילדים בהפקת סרטים לעסקים

עסק שהמוצרים או השירותים שלו פונים לילדים, חשוב שגם בסרט לעסק ישולבו ילדים. אבל, מדובר על הפקות מורכבות, כשבעבודת הכנה מקדימה ניתן להתמודד איתן בצורה טובה. קרא כאן טיפים חשובים, כולל דוגמאות.

חשיבות זכויות יוצרים בסרטים לעסקים

שימוש לא חוקי ביצירות שהורדתם מהאינטרנט, חושפות אתכם לתביעות החל מאלפי שקלים. מחיר רכישת תמונות, קטעי וידאו או מוזיקה בדרך כלל מאוד נמוך, אז מומלץ להשקיע סכומים נוספים אלה בהפקה, ולהימנע מתביעות.

סרט תדמית לעסק- עדיף וידאו על פני אנימציה

מכיוון שעסקים עושים בין אנשים, ולא בין עסקים, מומלץ מאוד להפיק סרטים הכוללים צילומי וידאו של העסק והמוצרים, ולא להפיק סרטי אנימציה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון תדמית באנגלית

ניתן להפיק סרט תדמית, או סרטי מוצר, שישמשו לשיווק גם בארץ וגם בחו"ל, אך חשוב להקפיד על כמה כללים בסיסיים שיאפשרו זאת בצורה מוצלחת. קרא כאן כיצד, כולל דוגמאות.

מפיק סרט תדמית לעסק? תחקיר בכל מחיר!

על מנת להעביר בצורה המיטבית את המסרים העיקריים של העסק, חייבים לבצע תחקיר מעמיק של החברה, ולהגדיר את הבידול השיווקי של החברה ביחס לתחרות. מתוך זה לגזור את התסריט לסרט התדמית. קרא כאן בנושא, כולל דוגמא

על מה לשים דגש בהפקת סרטי תדמית לעסקים?

ישנם הרבה מאוד סגנונות הפקה של סרטי תדמית לעסקים. חשוב ביותר שהסרט שאתם מפיקים יהיה מקורי, קצר ומעניין, כאשר המיקוד של הסרט יהיה בהתאם לסוג העסק. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

חשיבות הבמאי בהפקת סרטים לעסקים

גם אם האנשים ששולבו בסרט התדמית, הם שחקנים מקצועיים, וגם אם הם אנשי החברה, הבמאי הוא זה שמנהל את הצילומים, ומנחה את המשתתפים להתנהגות טבעית ונינוחה, לצורך קבלת הצגה אמינה של החברה. קרא כאן עוד בנושא.

חשיבות טלפרומפטר בהפקת סרטים לעסקים

לא בכל הפקת סרטים נדרש טלפרומפטר. אבל, כאשר מדובר על סרטים בהם נדרש להעביר מידע רב לצופה, יש לשקול הוספת טלפרומפטר ליום הצילומים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

איך מפיקים סרטי תדמית ארוכים?

סרטים כיום הם מאוד קצרים, אבל כשנדרש להפיק סרטים ארוכים יותר, חשוב שהצופה יקבל ערך מוסף, ואז מובטח שהוא יישאר לצפות בסרט. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

צילום סרט תדמית ברכב- אתגר משמעותי!

צילום סרט תדמית או סרט מוצר בתוך רכב נוסע הוא מאוד אתגרי. מאוד חשוב בכאלה צילומים להעזר בצלם מיומן עם ניסיון בתחום. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

הפקת סרט לעסק בראש טוב

יום צילומים עם אנשי החברה הוא בדרך כלל מורכב, מכיוון שאנשי החברה אינם שחקנים. אבל, אם מגיעים בראש טוב ועם סבלנות, התוצאות יוצאות כייפיות ונהדרות, וסרט התדמית בסופו של יום משרת את העסק בצורה מיטבית.

צילום סרט תדמית במצלמה מיוצבת על סטדיקאם Steadicam

במידה ומתכננים לצלם סרט תדמית עם הרבה תנועה, מומלץ להשתמש במצלמות מיוצבות מסוג סטדיקאם (Steadicam). עלות הצילום יותר גבוהה, נדרש צוות מיומן וציוד צילום יותר יקר, אבל התוצאות מדהימות. קרא כאן בנושא.

משמעות הלוקיישן בהפקת סרטים לעסקים

עבור כל סרט יש לשקול מה המקום האידאלי לצלם את הסרט, לא משיקולי עלויות, אלא בעיקר משיקול של מה המקום שיעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

שילוב קריינות מקצועית בסרטים לעסקים

מומלץ שבהפקה של סרטי תדמית לעסקים מנהלי החברה יהיו אלה שייצגו את החברה, למעט אם הם עלולים להביא יותר נזק מתועלת. במידה ולא ניתן, אפשר להוסיף לסרט קריינות מקצועית, אשר הוקלטה באולפן קול אקוסטי. קרא עוד

שילוב גרפיקה דינאמית בסרטים לעסקים

ניתן להעשיר מאוד כל סרט, על ידי הוספת גרפיקה דינאמית (Motion Graphics), בעלות של אלפי שקלים בודדים, ובלוח זמנים המתאים להפקה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית שנראה כמו פרסומת

כאשר מעוניינים לפנות לבני נוער, או לפרסם את העסק במגוון אמצעי מדיה, מומלץ להפיק סרטון קצר, עם מאפיינים של פירסומת. באופן כזה ניתן להגדיל משמעותית את החשיפה לעסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק- בוידאו או באנימציה ?

לכל עסק מומלץ להפיק סרט תדמית, אשר יכול לקדם שיווקית את העסק. הבחירה בין סרט תדמית המופק בוידאו או באנימציה צריכה להיבחן עבור כל עסק בנפרד, ולהתאים את השיטה המועדפת

הפקת סרט תדמית באנימציה

סרט תדמית שנעשה באנימציה הוא המתאים ביותר להצגה של קונספטים חדשים ללקוחות חדשים, בצורה פשוטה וברורה. חשוב שסוג הסרט יתואם עם המזמין מראש, בכדי להבטיח שכל המסרים יועברו בצורה טובה ללקוחות

סרט להצגת אפליקציה חדשה: בוידאו או באנימציה?

אין ספק שסרט הוא הדרך היעילה ביותר להציג אפליקציה חדשה. צורת ההפקה, באמצעות סרט וידאו או סרט אנימציה, תיקבע במשותף עם חברת הפקת סרטים, על פי הצור היעילה ביותר להעברת המסרים. קרא כאן עוד כולל דוגמאות.

סרט לעסק- לא יותר מ- 90 שניות

אנשים כיום מחפשים פתרונות אשר מוצגים להם באמצעות סרטים. אבל, מוכנים להקדיש זמן קצר יחסית לכל פתרון, לפני קבלת החלטה. לכן ההמלצה שלנו היא לתכנן סרט לעסק באורך של כ- 60 שניות, ולא לעבור את ה- 90 שניות

שילוב צילומי רחפן בסרטון תדמית

עלות צילומי רחפן כיום נמוכה יחסית, והתוצאות מאוד מרשימות. אבל, מומלץ לשלב צילומי רחפן בסרטוני תדמית, רק אם הם תורמים באופן ישיר להחלטת רכישה של הלקוח. אחרת- עדיף לוותר. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמא.

זכויות יוצרים בהפקת סרטון תדמית

בהפקה של סרטוני תדמית לעסקים, מעורבים הרבה מאוד נושאים הקשורים לזכויות יוצרים, שיש לתת עליהם את הדעת. כל הפרה של זכויות יוצרים, חושפת את המפיר לתביעות משמעותיות, שכדאי מאוד להמנע מהן. קרא כאן בנושא.

צילום סרטון תדמית ברכב

צילום סרטון תדמית בתוך רכב נוסע יוצר הרבה מאוד אתגרים, כמו רעידות קשות, הבדלי תאורה קיצוניים וכד. ניתן לפתור את זה יחסית באמצעים פשוטים, בתנאי שמתארגנים לכך מראש. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון תדמית לפי הערך שמקבל הלקוח

כאשר מעוניינים להשיק מוצר חדש, במקום להדגיש את התכונות החשמליות של המוצר או הפתרון, כדאי להתמקד בערך שהמוצר מספק ללקוח, כולל איזה בעיה הוא פותר ללקוח, מה שמניע בדרך כלל את הלקוח לפעולה. ראה דוגמאות

למה אנימציה היא הדרך המועדפת להפקת סרטון תדמית לאפליקציה?

הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום אפליקציות חדשות הוא סרטון תדמית, אשר הופק באנימציה. באופן כזה, לקוחות פוטנציאלים יכולים להבין בצורה פשוטה וברורה את הקונספט החדשני, להזדהות עם המסרים. ראו דוגמאות

איך סרטוני תדמית עוזרים לקידום האתר אורגנית?

הכנת סרטוני תדמית עבור העסק, והטמעתם בדפי המוצרים של העסק, מגדילה את זמן השהייה של לקוחות באתר, מה שמקדם אורגנית את האתר. קראו כאן איך לעשות את זה נכון, כולל דוגמאות.

איך מפיקים סרטון תדמית מורכב?

כאשר נדרש להפיק סרטון תדמית למוצר טכנולוגי, אשר אמור להשתלב במערכות קיימות, אנחנו ממליצים אחריי התחקיר לגבש יחד עם הלקוח את הקונספט הויזואלי של הסרט. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

האם יש מקום לרגש בסרטון תדמית?

מומלץ לשלב בסרטוני תדמית רגש, אם יש לו משמעות מבחינת קבלת החלטת קנייה של לקוחות פוטנציאלים. לדוגמא, מוצרים ושירותים למשפחה, לילדים, למבוגרים, שאלת חיים ומוות וכד. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן