יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
היתרון השיווקי של סרטי תדמית המצולמים בוידאו

אין טוב כמו מראה עיניים!


לפי כל המחקרים, החלטות קנייה הן נושא ריגשי. אנשים מקבלים החלטות קנייה, לאחר שהתרגשו ממוצר מסויים, או מפתרון של בעיה המוכרת להם. ברור שקיים גם הנושא הכלכלי. רוב האנשים לא יקנו מוצר מאוד יקר, רק בגלל שהם התרגשו ממה שהמוצר מציע. אבל, הנושא הכלכלי הוא רק השני בחשיבותו. הנושא החשוב ביותר בקבלת החלטת קנייה הוא הרגש, שהוא ההחלטה הראשונית. לאחר ההחלטה הראשונית, צריך שגם יהיה צידוק כלכלי לפתרון, אבל הלקוח כבר מגיע עם גישה חיובית, כך שהוא יותר פתוח לדברים נוספים, כמו: תכונות של הפתרון, פתרון בעיה אמיתית של הלקוח, ועוד גורמים שמאפשרים ללקוח להוציא יותר כסף ממה שהוא תכנן.

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים או ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לפרויקט של חסכון באנרגיה

 הצגנו סרט זה, לא בגלל שהוא מציג פתרון של חברה שמנסה למכור מוצר כולשהו. להיפך, הצגנו סרט על פרויקט של חסכון באנרגיה. סרט זה מצולם כולו בוידאו (למעט מספר תמונות סטילס), וכולל ראיונות קצרים עם מנהלי הפרויקט, ועם ילדים שהשתתפו בפרויקט, כאשר בעצם כולם משתפים בעוצמת החוויה שהם עברו במהלך הפרויקט. אין ספק שנוצר כאן חיבור ריגשי חזק מאוד בין הצופה לפרויקט, ונוצרת הזדהות עמוקה עם התכנים. אין ספק שמה שיצר הזדהות זו הוא צילום הוידאו.

אותו אפקט עובד גם בשיווק של מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מורכבים. חשוב לראות את הפתרון מצולם בוידאו, לראות אנשים שמשתמשים בפתרון ונהנים ממנו, ואפילו לראות אנשים מהעסק שמייצר פתרון זה ולהתחבר אליהם ריגשית. כל אלה, מהווים גורם חשוב בקידום החלטת קנייה של לקוחות.


מה היתרונות של סרטי תדמית המצולמים בוידאו?
 

סרט תדמית אשר צולם בוידאו, הוא בעל מספר יתרונות חשובים:

1. היתרון הראשון והחשוב ביותר: נוצר חיבור ריגשי בין הצופה לפתרון שמוצג בסרט, כך שהוא מקדם החלטת רכישה של הפתרון

2. בנוסף, הצופה יכול להתרשם מהפתרון, כפי שהוא נראה באמת, איך משתמשים בו, ולראות אנשים אחרים שמשתמשים בו ונהנים

3. הצופה יכול לראות גם את המקום בו הפתרון מפותח ומיוצר, לראות ולשמוע את אנשי ומנהלי העסק, כך שנוצרת אמינות יותר גבוהה לקיום הפתרון

 

ומה החסרונות של סרטי תדמית המצולמים בוידאו?
 

אולם, לצילום סרטי תדמית בוידאו מספר חסרונות:

1. קיימים מקרים בהם צילום בוידאו הוא חסרון, כמו במפעל שנראה לא אסתטי, מוצרים שעדיין לא השלימו את הפיתוח אבל רוצים כבר לקדם אותם שיווקית, אנשי העסק שלא מסוגלים לעמוד מול מצלמה ולייצג בכבוד את העסק או את הפתרון וכד

2. ימי צילום בוידאו הם יקרים ומורכבים, ומחייבים הרבה מאוד תיאומים לוגיסטיים, הרבה משתתפים הן מצד חברת ההפקה והן מצד העסק, מחייבים כמעט להשבית את העסק לטובת הצילומים, ובעיות לא צפויות גורמות להתארכות הצילומים עבר למתוכנן.

3. יש פתרונות שלא ניתן להסביר בוידאו, כמו קונספטים חדשים, אפליקציות ייחודיות וכד. עבור פתרונות שכאלה, אנחנו ממליצים דווקא על סרטי אנימציה, ולא סרטים המצולמים בוידאו
 

 


לסיכום, סרטי תדמית הם האמצעי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק. סרטי תדמית המצולמים בוידאו, יוצרים חיבור ריגשי עמוק בין הצופה בסרט לפתרון המוצע, מה שמעודד החלטת קנייה של הצופה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן