יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
הדרך הטובה ביותר למכור- להציג את הבידול של המוצר
כל בעל עסק משוכנע שהמוצר שהוא מייצר הוא "הכי טוב בעולם", וזה טבעי שכיצרנים "נתאהב" במוצר שלנו. אבל, אם נבדוק נראה שכמעט תמיד יש המון מוצרים חלופיים, או דומים, למוצר שלנו, והלקוח מתקשה להחליט איזה מבין המוצרים טוב יותר. הדרך הגרועה ביותר לנסות ולקדם את המוצר שלך היא לפתוח במלחמת מחירים, כי במלחמה זו אין מנצחים, אלא רק מפסידים (כי זוכה זה שהציע את המחיר הכי נמוך, לפעמים מתחת לעלות הייצור של המוצר).

הדרך הנכונה היא לחפש באמת במה המוצר שלך יותר טוב מהתחרות, מה שנקרא "הבידול".  לבחון ביסודיות מה המתחרים מציעים, הן בארץ והן בעולם, ואז לנתח איזה ערך המוצר שלי מציע ללקוח, שלא קיים, או לא מודגש, אצל המתחרים. מול ערך רצוי- הלקוחות מוכנים לשלם.
במשך שנים, המלחמה בתחום מכירת אלקטרודות לריתוך הייתה על בסיס מחירים. אלקטרודות נמכרו ממש על סף הרווחיות. חברת זיקה הישראלית החליטה לשנות את כללי המשחק, ולהציג ללקוח את הבידול המשמעותי בין האלקטרודות שהיא מייצרת, לאלקטרודות של המתחרים. הדגש בסרט הוא הן על התכונות המיוחדות היישימות לסוג הריתוך, והן בדיקות האיכות שהחברה מבצעת לאלקטרודות שיוצאות מהחברה. הלקוחות אמנם ידעו על האיכות של האלקטרודה, אבל אף פעם לא הציגו את זה בצורה כל כך ברורה, כולל צילומי וידאו של מעבדת האיכות המשוכללת של החברה. סרט זה, אשר הוצג באתר החברה, ונשלח כקישור ללקוחות פוטנציאלים, עשה את כל השינוי.

לסיכום, על מנת להרויח במכירת מוצרים, יש להימנע ככול האפשר ממלחמת מחירים בה כולם מפסידים. הדרך הנכונה היא למצוא את הבידול של המוצר ביחס לתחרות, ואותו להדגיש בסרט מוצר. בהצלחה!

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט למוצר לאלקטרודת ריתוך

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן